Jūs esate pirmieji, kurie išbando getfunded platformos demo versiją, tad jei turite klausimų, pastebėjimų, o gal atradote tinkamą finansavimo priemonę ir norėtumėte judėti paraiškos teikimo keliu – mes visada pakonsultuosime.

 
1. Greita konsultacija.
Jei susidūrėte su nesklandumais, nerandate ieškomo funkcionalumo, nepavyksta atlikti tam tikro veiksmo ar tiesiog norite pasitikslinti – rašykite mums žinutę puslapio apačioje esančiame pokalbio laukelyje. Taip pat visuomet esame pasiekiami ir socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram ar LinkedIn.    
2. Išsami konsultacija.
Jei norite išsamesnės konsultacijos, susijusios su getfunded funkcionalumais, kviečiame pasinaudoti gyvo pristatymo galimybe. Šią paslaugą galite rasti pagrindiniame puslapyje „Prisijunkite prie getfunded bendruomenės“ informaciniame bloke. Spustelkite „Gyvas pristatymas“ -> „Rezervuokite laiką“ mygtukus ir išsirinkite jums patogią datą bei laiką. Jei rašytinė forma jums patogesnė, kviečiame susisiekti su mumis el.paštu pagalba@getfunded.lt arba užpildyti formą, esančią skiltyje „Kontaktai“.    
3. Finansavimo priemonių konsultacija.
Jei radote potencialiai tinkamą finansavimo priemonę ar jau žinote, kad norite aplikuoti į finansavimo gavimą ir norite pasikalbėti su paraiškų konsultantu, kviečiame registruotis pokalbiui. Tai padaryti galite užsisakę paslaugą skiltyje „Planai“ -> „Paslaugos“ -> „Online konsultacija“. Taip pat šią paslaugą galite užsisakyti finansavimo priemonės aplinkoje. Spauskite mygtuką „Konsultacija“ ir pasirinkite jums tinkamą datą bei laiką.     Tikimės, kad kilus klausimams rasite sau tinkamą konsultacijų formą, o getfunded konsultantų komanda padės sklandžiai pateikti paraiškas ir gauti finansavimą.     Dirbkim sumaniai, o ne sunkiai!🎯 getfunded komanda