getfunded platforma itin supaprastina finansavimo priemonių pateikimą, tad kiekvienas verslininkas gali lengvai atrasti jam tinkamas priemones. Tam, kad paieškos rezultatai būtų dar tikslesni, kviečiame susipažinti su filtro galimybėmis.


1. Automatinis filtro užpildymas.
Savo profilyje susikūrus įmonės ar fizinio asmens paskyrą ir nuėjus į filtro aplinką, automatiškai matysite išfiltruotas priemones, kurios jums tinka. Nereikia rankiniu būdu įvesti duomenų, keičiant paskyras filtras atsinaujina automatiškai. getfunded taupo jūsų laiką ir tai atlieka už jus.
   
2. Filtro reikšmių keitimas.
Jeigu planuojate pokyčius, pavyzdžiui: perregistruoti įmonę kitame mieste, įdarbinti daugiau darbuotojų, pakeisti įmonės veiklą ar kt., ir norite pasitikrinti, kokios finansavimo priemonės po pokyčių jums tiktų, pažymėkite planuojamus pakeitimus filtre ir spauskite „Ieškoti“.    
3. Papildomos filtro galimybės.
Jūsų patogumui sukūrėme papildomas filtravimo reikšmes, kurios leis dar tikslingiau atlikti paiešką. Išsiskleidę filtro dalis „Finansavimas“ ar „Informacija“ papildomai galite prisidėti tokias reikšmes kaip: priemonės pobūdis, tipas ar nustatyti norimą finansavimo intensyvumą ar kt.. Taip pat šio išplėstinio filtro pagalba galėsite peržvelgti dar tik planuojamas finansavimo priemones ir pasiruošti joms iš anksto.     Tikimės, kad ši informacija jums bus naudinga ieškant finansavimo savo idėjų ir verslo plėtros įgyvendinimui.     Dirbkim sumaniai, o ne sunkiai!🎯 getfunded komanda