getfunded tikslas – pateikti finansavimo priemones paprastai ir prieinamai kiekvienam verslininkui. Kviečiame užsiregistruoti jums patogiu būdu ir vadovautis tolimesniais, tekste pateiktais žingsniais.

1. Fizinio / juridinio subjekto paskyros sukūrimas.
Tam, kad naudodamiesi filtru matytumėte tai, kas aktualu jūsų konkrečiai įmonei ar fiziniam asmeniui, susikurkite atskiras paskyras savo profilyje. Tai padaryti galite spausdami „Mano profilis“ -> „Profilio informacija“. Dešinėje lango pusėje rasite mygtuką „Pridėti paskyrą“.
 
2. Finansavimo paieškos skirtingoms paskyroms.
Užsisakius Verslo planą galite pridėti daugiau nei vieną paskyrą. Tai leidžia nekuriant papildomų profilių visą informaciją matyti vienoje vietoje ir taupyti laiką. Sukūrus paskyras, filtre automatiškai užsipildys dalis duomenų. Tam, kad galėtumėte susipažinti su konkrečiai paskyrai (juridiniam subjektui ar fiziniam asmeniui) tinkamomis priemonėmis, filtro aplinkoje pasirinkite norimą tikrinti paskyrą.
 
3. Finansavimo priemonės sekimas.
Tam, kad kiekvieną kartą nereikėtų eiti į filtro aplinką ir tas priemones, kurios jums yra aktualios, matytumėte savo profilio aplinkoje, kviečiame jas sekti. Tai padaryti galite vieno mygtuko paspaudimu. Aktualią priemonę pasekti galite vos ją aptikę bendrame priemonių sąraše. Taip pat finansavimo priemonės aplinkoje.
Sekamas priemones galėsite stebėti savo profilyje. O vienas pagrindinių getfunded Verslo plano privalumų yra informavimas el. paštu. Kai pažymėsite, kad norite sekti vieną ar kitą priemonę, atsiradus pakitimams getfunded jums atsiųs visą naujausią informaciją tiesiai į el. paštą. Taip pat informuos apie potencialiai tinkamas finansavimo priemones. Taip nepraleisite svarbių detalių ir sutaupysite laiko – nereikės atsidaryti platformos ir tikrinti savarankiškai.
    Tikimės, kad startas getfunded platformoje pavyks sklandžiai ir lengvai atrasite galimybes auginti savo verslą ar finansavimą idėjų įgyvendinimui.     Dirbkim sumaniai, o ne sunkiai!🎯 getfunded komanda